قدمی نو در تولیدات ماشین آلات صنعتی

 

 

هواساز:

امروزه برای تولید هوای مطبوع و کنترل دما در بسیاری از امکان عمومی،تجاری و صنعتی از سیستم های هواساز استفاده می شود با استفاده از هواساز میشود در همه ی فصول سال دمای مناسبی در محیط ایجاد کرد و همچنین سیستم هواساز با استفاده از دمپرهای خروجی و ورودی هوا و فیلترهای متعدد سبب تازه سازی هوا در محیط می شود. در بسیاری از مناطق عمومی نظیر سینما،رستوران ها ،مراکز خرید و هایپر مارکت ها،مساجد ،ادارات،موزه ،باک ها ،تالارهای بورس،بیمارستان ها و هتل ها از هواساز به عنوان عالیترین روش تهویه مطبوع مرکزی در سرتاسر دنیا استفاده می شود.سیستم گرمایش هواساز با استفاده از کویل گرمایی هواساز که با استفاده از آب گرم و یا بخار آب تغذیه می شود در فصول سرد سال ایجاد گرمای مطبوع و یکنواختی در محیط می کند . همچنین در فصول گرم سال کوئل سرمایشی با استفاده از آب سرد و یا گاز مبرد دمای محیط را تا دمای دلخواه پایین می آورد.

اجزای تشکیل دهنده:

  • فن یا هواکش
  • فیلتر
  • کویل های گرمایش و سرمایش
  • رطوبت زن
  • تجهیزات کنترلی

نحوه عملکرد:

عملکرد اصلی یک هواساز ، مکش هوای بیرون ساختمان ، مطبوع سازی و دمش آن به داخل ساختمان می باشد.
با توجه به نیاز یک ساختمان به دمای مطلوب که توسط اپراتور برای سیستم کنترل تعریف می گردد ، هوای تازه متناسب با دمای بیرون توسط کویل آب گرم یا واحد بازیابی حرارتی گرم شده و یا توسط کویل آب سرد خنک گردیده و به داخل ساختمان دمیده می شود.
در ساختمان هایی که حساسیت کمتری نسبت به آلودگی های هوای محیط دارند (غیر از اتاق های تمیز با کاربری خاص) بخشی از هوای اتاق ها (هوای برگشتی) توسط محفظه ترکیب هوا با هوای تازه ترکیب شده که این امر موجب کاهش چشم گیر مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی می گردد.
یک محفظه ترکیب هوا دارای دمپرهایی جهت کنترل نسبت ترکیب هوای برگشتی ، هوای تازه و هوای خروجی می باشد.

گروه صنعتی هماک افتخار دارد تا این محصول را در ابعاد و ظرفیت های مختلف با توجه به نیاز کارفرمایان خود عرضه دارد.
برای اطلاعات بیشتر و یا گرفتن مشاوره برای انتخاب دستگاه میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به "گروه صنعتی هماک" می باشد.